
Inkoopconcept op maat
Een skihal in Nederland verbruikt vanzelfsprekend veel elektriciteit. Door het dag en nacht koelen is energie inkopen tegen deels variabele dagmarktprijzen interessant. Dagmarktprijzen fluctueren door marktontwikkelingen en het stroomaanbod uit hernieuwbare bronnen. Daarom is het interessant om energie zoveel mogelijk te verbruiken op momenten dat de prijs laag koerst.
Ook bij Playdôme gaat Scholt Energy een inkoopconcept op maat toepassen, waarbij door een combinatie van vaste en variabele prijzen een optimale risicospreiding én kostenvoordeel wordt gerealiseerd.
Het nieuwe entertainmentcentrum is energie-intensief, met activiteiten als een elektrische kartbaan over meerdere verdiepingen, een lasergame met hologrammen, hyperbowlen, funcurlen en hakbijlen gooien.

Duurzame ambities
Broos heeft wederom een ambitieuze duurzaamheidsstrategie. Playdôme Roosendaal wil Broos binnen 5 jaar minimaal 40% van het totale energieverbruik in Roosendaal zelf opwekken. Tevens zal er gewerkt worden met warmte terugwinning in de druk gebruikte keuken. Het plan is om deze initiatieven nog verder uit te breiden.
Playdôme Roosendaal
Playdôme Roosendaal is een nieuw Multi Activity Center (MAC) dat medio augustus 2021 haar deuren opent voor gasten op Leisure Park Roosendaal. Pre-sale tickets voor de soft opening zijn te koop via: https://welkombij.playdome.nl/.
Foto's/Art impression: Kraak Ontwerp- & Ingenieursbureau
Ook een slimme zakelijke energiestrategie toepassen?
Wij passen graag een concept op maat toe voor het inkopen van uw zakelijke energie. Neem contact op met onze specialiten voor meer informatie.
